fbpx

Finansų konsultantas - Aleksandr Lukjanov

Asmeninių finansų konsultacijos

Registruokis į nemokamą asmeninių finansų konsultaciją jau DABAR! Vos 1val. trunkanti konsultacija gali atnešti Tau finansinį saugumą ateityje.

Finansinės konsultacijos metu mes kalbame apie:

Kaip ir kur investuoti ir pradėti kaupti kapitalą;

Finansinių tikslų išsigryninimas;

Kaip užtikrinti, kad turimi pinigai nenuvertėtų;

Išsiaiškinti turimų produktų pelningumą.

Finansinės apsaugos pagrindinėm gyvenimo rizikom;

Kaip padidinti esamas pajamas;

Kokie gali būti papildomi pajamų šaltiniai;

Kaip greičiau gražinti skolas.

NEMOKAMA ASMENINĖ TURTĖJIMO STRATEGIJA

Kodėl verta turėti asmeninių finansų konsultantą?

Gali turėti daug daugiau pinigų!!!

Konsultacijų kuriama vertė Jums - nuo 500 eur iki kelių šimtų tūkstančių. Kaip?

Žmogus nešvaisto savo turimų pinigų tada, kai valdo juos racionaliai. Tam būtina turėti finansinius tikslus, nes tik taip matai prasmę atsisakyti emocinio pirkinio dabar, tam, kad patrigubintum pinigus ateityje. Tik žinodamas, kad ateityje gausi daugiau, gali atsisakyti poreikių dabar. Kiek tai vertinga jums, nuspręsite po konsultacijos.

Mano tikslas rasti būdus, kaip padidinti jūsų pinigų vertę du, tris ar daugiau kartu. Kaip tai padaryti? Sukuriant jūsų asmeninį ir šeimos finansinį turtėjimo planą, pritaikytą prie Jūsų finansinių galimybių, rizikos toleravimo ir gyvenimiškos situacijos. Jo pridėtinė vertė dažnai matuojama dešimtimis ar šimtais tūkstančių eurų.

Turimų finansinių įrankių periodinis peržiūrėjimas ir koregavimas pagal pasikeitusias gyvenimo aplinkybes, rinkos galimybes leidžia jums reguliariai stebėti investicinį pelną ir ji efektyviai didinti. Kas 2-4 metus rekomenduojamas iš naujo įvertinti situaciją ir atlikti pakeitimus. Kas matuojama, tas kontroliuojama. Kartais būna liūdna sužinoti, kad klientas moka 10 metų pinigus, o net nežino, kiek jie uždirbo ar pradirbo pinigų.

Kasmet balandžio mėnesį gausite informacinio rekomendacinio pobūdžio laišką, kaip galite išmintingai investuoti gautiną mokesčių lengvatą ar papildomas turimas santaupas. Naujos žinios, padės jums tobulėti ir per ilgą laiką sukurtas pasitikėjimas ir ryšys leis turėti patarėją, bet kokiais finansiniais klausimais. Dažnai neapgalvoti emociniai sprendimai gali kainuoti tūkstančius eurų nuostolių ilguoju laikotarpiu.

Aš taip pat galiu:

paruošti Būsto paskolos grąžinimo strategiją.

pARODYTI INVESTAVIMO BŪDUS NUO 1eUR. PER DIENĄ

Tapti pastoviu asmeninių finansų konsultantu.

MANO ISTORIJA

Dar būdamas vaikas mokiausi finansinio elgesio iš savo tėvų ir senelių. Jie buvo pirmieji mano finansų mokytojai. Negaliu pasakyti, kad jie kažką darė blogai: patarė gerai mokytis, baigti mokyklą, universitetą, susirasti gerai apmokamą darbą, kad galėčiau išlaikyti šeimą, o dalį pinigų atidėti juodai dienai.

Baigiau mokyklą, universitetą, susiradau darbą. Būdamas 22-iejų metų jau gaudavau trigubai didesnę algą nei statistinis Lietuvos gyventojas, bet kažkodėl gyvenimas beveik nesikeitė į geresnę pusę. Turėjau santaupų, prabangų automobilį, stabilų darbą, bet didelio kapitalo nesukaupiau ir niekaip nesupratau kodėl? Vieną dieną gavau skambutį iš finansų konsultantės, maniau, kad nieko neprarasiu susitikdamas. 

Man ji patarė pasirinkti vieną investicinį įrankį, bet per savo finansinį neišprusimą, padariau labai daug klaidų. Pats įrankis man pasirodė geras, bet sąlygos buvo parinktos netinkamos. Ir tai supratau tik būdamas 27-erių metų, kai nuėjau pas dar vieną finansų konsultantą. Jis man paaiškino, kaip išties turėtų būti renkami įrankiai, kaip apskritai yra valdomi asmeniniai finansai, ką daryti, kad gyvenčiau iš investicijų, o ne atlyginimo.

Tokiu būdu, norėjau perprasti investicinių įrankių galimybes ir tapti finansų valdymo ekspertu. Susidariau savo asmeninį finansų planą ir remiantis juo, dabar ir gyvenu. Taip – tai buvo nelengvas sprendimas. Reikėjo kardinaliai pakeisti savo pinigų valdymo įpročius, bet aš žinojau, kad mano planas man leist nedirbti , kai man sueis 40 metų. Būdamas finansų konsultantu, supratau, kad laiko ir pinigų investicijos į žinias – atsiperka labiausiai. Vaikystėje įgytos žinios ir įpročiai nebuvo tinkamai suformuoti, kad galėčiau būti finansiškai saugus. 

Jei būčiau žinojęs viską, ką žinau šiandien, dar būdamas 20 -metis, šiandien jau galėčiau gyventi finansiškai nepriklausomą gyvenimą. 

Šiandien savo klientams patariu, kaip formuoti finansinius įpročius ir jaustis finansiškai saugiems. Rekomenduoju įrankius, leisiančius kiekvienam sėkmingai investuoti. Kartu su klientais išsikeliame konkrečius finansinius tikslus, sudarome jiems tinkančias strategijas, kurios uždirba klientams pinigus ir keičia įsitikinimus. Investavimas nėra sudėtingas procesas ir jis nereikalauja didelio startinio kapitalo. Tuo įtikinti noriu ir jus, registruokitės į nemokamą asmeninių finansų konsultaciją!

 

"Tai mane paveikė taip stipriai, kad nusprEndžiau konsultuoti kitus žmones finansiniais klausimais."

Naudingi seminarai apie finansus SPAUSK ČIA:

Mano klientų atsiliepimai:

Sandra R.
Read More
"Esu tikrai nustebusi tokia plačia finansine apžvalga. Labai patiko, kad aprašėte ilgalaikį ir trumpalaikį investavimą, kad atkreipėte dėmesį į vaikus ir jų ateitį. Pati esu pagalvojusi apie finansinę pagalbą jiems ateityje, bet tikrai nebūčiau susidėliojusi savo pajamų taip strategiškai..."
Karolina J.
Read More
"Kartu su visu HR dėkojame už pasidalintas žinias su visais darbuotojais. Buvo labai įdomu ir aktualu – iš darbuotojų jau dabar girdime geriausius atsiliepimus!"
Rasa Ž.
Read More
"Tai turi išgirsti kiekvienas."
Previous
Next

Turi klausimų? Susisiek su manimi: