Aušra Daučiūnaitė

konsultavimo temos

Padėk man – padėti Tau! Mano tikslas yra padėti žmonėms pasiekti finansinę laisvę ir saugumą, padidinti jų turimą turtą ir sumažinti finansinius sunkumus. Aš galiu padėti jums su planavimu, kaupimu, investavimu ir mokesčių optimizavimu. Mano darbas yra individualus ir pritaikytas kiekvieno kliento poreikiams bei situacijai. Taigi, jei jums reikia pagalbos su asmeniniais finansais, kreipkitės į mane, ir kartu galėsime pasiekti jūsų finansinius tikslus.

Gerda Žilinskienė

konsultavimo temos

Savo ateitį mes kuriame dabar! Ar jau turite planą, kaip ir kada pasieksite
savo finansinę laisvę?

Sonata Koriaginaitė

konsultavimo temos

„Investicijos į save moka didžiausias palūkanas.“ – Benjamin Franklin.

Visiškai sutinku ir tikiu, kad žinios ir edukacija – geriausia investicija, kuri atsiperka. Nuolatinis domėjimasis ir kompetencijų kėlimas finansų valdymo klausimais tapo ne tik mylima veikla bet ir gyvenimo būdu. O dalintis sukauptomis žiniomis ir matyti, kaip jos pritaikomos praktikoje klientų gyvenimuose, nepaprastai smagu!

Iš gyvenimiškos patirties žinau, kad nesidomėjimas finansiniu raštingumu gali privesti prie klaidingų pasirinkimų. Todėl konsultavimasis finansiniais klausimais turėtų tapti natūraliu procesu mūsų kasdienybėje siekiant taip norimo finansinio saugumo bei finansinės laisvės.

Rokas Užkurėlis

konsultavimo temos

Esu žavi/žavus briunete/blondinė su neįtikėtinu potencialu 😉

Nojus Pilibaitis

konsultavimo temos

Kajus Kareiva

konsultavimo temos

Reikia veikti, kad būtų geriau, o ne niurzgėti, kaip yra viskas blogai. Viskas priklauso nuo mūsų pačių suvokimo. Išlaisvink save ir drąsiai priimk sprendimus.